O firmie

O nas

 

 

DWP Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży budowlanej. Pragniemy by podstawą naszego sukcesu było przede wszystkim zadowolenie klientów. W naszych inwestycjach chcemy powrócić do najlepszych wzorców polskiego budownictwa. Naszym mottem jest „Budować tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać”. Jesteśmy rodzinną firmą reprezentującą wyłącznie polski kapitał. W skład firmy wchodzą:

Dariusz Kowalski – Prezes Zarządu, główny udziałowiec;
Wojciech Kowalski – Pełnomocnik Zarządu, udziałowiec, Specjalista ds. Sprzedaży
Piotr Kowalski – Asystent, udziałowiec.

 

Bezpieczeństwo transakcji:

Wiemy jak ważna w biznesie jest pewność i bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji. To właśnie chcemy zagwarantować naszym klientom. Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania były jasne, rzetelne i transparentne dla wszystkich. Nasze inwestycje podlegają wszelkim rygorom ustawy deweloperskiej Dz. U. z 2011 r. Nr 232, poz. 1377.

 

Standard wykończenia:

Nasze inwestycje to przykład nowoczesnych możliwości architektonicznych, zastosowania najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych, doskonałej jakości materiałów i wykonania. Korzystamy z usług sprawdzonych wykonawców, a doświadczenie inżynierowie sprawują Nadzór Inwestorski tak, aby proces budowlany przebiegał według przyjętych standardów i bez zakłóceń.